PA2

PA2 Fekete Kathleen Suede kígyóbőr szivattyúk

A termék nem elérhető ;(

Íme a szivattyúk, amelyek minden divatos ember figyelmét felkeltik – PA2 Suede Snake Pumps Black Kathleen. Ezek az elegáns és stílusos cipők természetes bőrből készültek, ami nem csak a tartósságot, hanem a kivételes viselési kényelmet is garantálja.

Az elülső és a sarok jellegzetes kígyómintája egyedi karaktert ad a cipőknek, így tökéletes kiegészítője bármilyen vonzó stílusnak. A puha, valódi bőr talpbetét egész napos kényelemről gondoskodik, így ezek a pumpák nagyszerű választások mindennapi viseletre és különleges alkalmakra egyaránt.

A legapróbb részletekre is odafigyeltek, az elegáns kerek orr és a 8 cm-es blokksarok pedig nem csak stílusos megjelenést kölcsönöz a cipőnek, de tökéletesen kiemeli a női alakot is. További előnye, hogy kiváló minőségű velúrból készültek, ami egyedi stílust kölcsönöz nekik.

A szivattyúk többféle méretben kaphatók, jellemző számozásuk pedig lehetővé teszi a megfelelő modell egyszerű kiválasztását. Az biztos, hogy érdemes a rendelkezésre álló mérettáblázatot felhasználni, hogy a cipő tökéletesen illeszkedjen az Ön igényeihez.

Kétségtelen, hogy a Kathleen PA2 Suede Snake Pumps Black tökéletes választás azoknak a nőknek, akik értékelik az eleganciát, a stílust és a kényelmet. Ne késlekedjen tovább – adja hozzá cipőkollekciójához, és tűnjön ki a tömegből!

  • Melegítés: Hiány
  • Tengely magasság: 5,5 cm
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes zerge bőr
  • A sarok típusa: hozzászólás
  • Sarok / platform magassága: 8
  • További jellemzők: hiánya
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Az orr: kerek
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • sarokmagasság (cm): 8 cm
  • Tengely magassága (cm): 5,5 cm

Köszönjük megjegyzését.

|