Marquiz Marquiz Divatos cipők fekete

A termék nem elérhető ;(

A Marquiz tornacipő ideális választás azoknak a nőknek, akik értékelik a kényelmet és a divatos megjelenést. Ezek a fekete sportcipők modern dizájnjukkal és kiváló minőségű anyagok felhasználásával tűnnek ki. Az 50%-ban műbőrből és 50%-ban műbőrből készült tornacipők a stílust a funkcionalitással ötvözik, így nagyszerű választás a mindennapi viselethez.

Sarok nélkül, beépített és puha sarokkal, maximális kényelmet nyújtanak viselés közben. A futófelülettel ellátott gumitalp nemcsak jó tapadást biztosít, hanem elnyeli az ütéseket járás közben. 5,5 cm magas lapos platformjával a cipő tavaszra, nyárra, őszre és télre is alkalmas.

A Black Marquiz tornacipők tökéletesen illeszkednek a sportos és lezser stílusba, így könnyen kombinálhatók különféle öltözékekkel. Az ökobőr borítás és a textilbelső kellemes viseletet biztosít, a kerek orr pedig finomságot ad.

Ezek az univerzális tornacipők tökéletesek sétához, vásárláshoz vagy baráti találkozáshoz. Csipkezárással a lábadhoz igazíthatod, ami további kényelmet biztosít. A gyártó eredeti, doboz formájú csomagolása tökéletessé teszi ajándékba.

Válaszd a Marquiz tornacipőt, és adj divatos akcentust ruhatáradhoz, amely egyesíti a stílust és a kényelmet!

  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Szín: fekete
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: kerek
  • Kapocs: fűzött
  • További jellemzők: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Melegítés: nem
  • Magasság: alacsony
  • Sarok / platform magassága: 5.5
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük megjegyzését.

|