GOE Díszített cipők a Goe RR2N4009 multikolor platformon rózsaszín
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Díszített cipők a Goe RR2N4009 multikolor platformon rózsaszín
A Goe RR2N4009 platformon díszített cipők a Pink Multolor nagyszerű választás minden olyan nő számára, aki a kényelmet divatos stílussal szeretné kombinálni. Ezeket a neves Goe márkából származó sportcipőket nemcsak egyedi kialakításuk, hanem kiváló minőségű is megkülönbözteti.
A természetes bőr és a textil anyag kombinációjából készülve a cipők tartósságot és kényelmet nyújtanak a viseletben. Számos kristály díszítve, minden bizonnyal megragadják a szemét, és bármilyen stilizálás ragyogását adják. A 4 cm -es magas platformon történő beágyazásuk biztosítja a stabilitást és a kényelmet a napi tevékenységek során. A lekerekített orr törődik a lábak kényelmével, ami tökéletes választássá teszi őket hosszú mozgással teli napok számára.
Ezenkívül ezek a rózsaszín cipők tökéletesen illeszkednek a jelenlegi trendekbe, ami nagyszerű kiegészítést jelent mind az alkalmi, mind az elegánsabb ruhákhoz. A kötött rögzítésnek köszönhetően könnyen adaptálhatók a lábhoz, ami garantálja a még jobban illeszkedést és kényelmet.
Ne felejtse el a vásárlás előtt ellenőrizni a méretű táblázatot a tökéletes illeszkedés biztosítása érdekében. Szerezd meg ezt az egyedülálló modellt, amely nemcsak díszíti a lábát, hanem hangsúlyozza az egyedi stílusát is. A cipők Goe RR2N4009 a divatba történő beruházás és a kényelem kombinálása!
- Tengely magassága (cm): 7
- Platform/talp (cm): 4
- Gyártó kód: RR2N4009
- Talp anyaga: Gumi
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: természetes bőr
- Az orr: kerek
- Melegítés: nem
- Magasság: alacsony
- Kapocs: fűzött
- Szín: rózsaszín
- További jellemzők: strassz , fúvókák
- Sarok / platform magassága: 4.0
- Domináns minta: minta nélkül
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.