Marquiz Marquiz Cipők neonbetétekkel fekete sokszínű

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az egyedi Marquiz tornacipőket neon betétekkel fekete és tarka változatban, amelyek biztosan feldobják ruhatárát. Ez a sportcipő tökéletes választás azoknak a nőknek, akik szeretnének kitűnni a tömegből. A klasszikus fekete alap eredeti színes ékezetekkel kombinálva nem csak praktikussá, de rendkívül stílusossá is teszi őket.

A Marquiz tornacipők rendkívül kényelmesek a puha, beépített saroknak és a futófelülettel ellátott gumitalpnak köszönhetően, amely kiváló tapadást biztosít különféle felületeken. Kerek orrjuk és fűzős rögzítésük megkönnyíti a lábhoz való igazodást, alacsony magasságuk (4,5 cm) pedig kényelmes viseletet biztosít akár egész nap.

Ezek a cipők tökéletesek a mindennapi viselethez és a sportos stílushoz. Kiváló minőségű anyagokból - 50% műbőr és 50% textil - nem csak az esztétikát, hanem a tartósságot is garantálják. Ráadásul univerzális színeiknek köszönhetően minden évszakban jól passzolnak különféle ruhákhoz.

A neonbetétes Marquiz tornacipők minden nő számára kötelezőek, akik értékelik a divatot és a kényelmet. Fektessen be stílusába, és kóstoljon meg felejthetetlen színkombinációkat, amelyek energiát és karaktert adnak mindennapi stílusához. Ne várjon – nyúljon eredeti tornacipőkhöz, amelyek ruhatára nélkülözhetetlen elemei lesznek!

  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete , sokszínű
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: Egyéb
  • Az orr: kerek
  • Sarok / platform magassága: 4.5
  • Kapocs: fűzött
  • További jellemzők: hiánya
  • Melegítés: nem
  • Magasság: alacsony
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|