SHELOVET SHELOVET Cipők Eco Bőr Divat fehér sokszínű szürke
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: SHELOVET Cipők Eco Bőr Divat fehér sokszínű szürke
A SHELOVET Fashion Eco Leather Sneakers tökéletes megoldás azoknak a nőknek, akik értékelik a kényelmet és a divatos stílust. Ezek az egyedi tornacipők kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, ami nem csak stílusossá, de környezetbaráttá is teszi őket.
A jól megkülönböztethető futófelülettel rendelkező gumitalpnak köszönhetően a lábbeli kiváló tapadást és stabilitást biztosít minden lépésnél. A tornacipők tökéletesek a mindennapi viselethez és a sportos stílushoz egyaránt. A fehér, szürke és ezüst divatos árnyalataival könnyedén illesztheti őket különféle stílusokhoz és alkalmakhoz.
Ezt a modellt a kerek orr és a beépített, puha sarok jellemzi, ami rendkívül kényelmessé teszi őket hosszabb viselés esetén is. Az 5,5 cm-es platformmagasság könnyedséget ad a sziluettnek, a fűzős rögzítés pedig tökéletes illeszkedést tesz lehetővé a lábfejhez.
A szövet belső anyaga és a műbőr külső anyaga (50% textil, 50% szintetikus) garantálja a kényelmet, a tornacipők pedig G szélességben kaphatók, így különféle lábformákhoz alkalmasak.
Az őszi/téli és a tavaszi/nyári szezonban a SHELOVET Eko Leather Fashion tornacipők minden ruhatárban nélkülözhetetlenek. Nagy sokoldalúságuk azt jelenti, hogy gyakorlatilag egész évben viselheti őket, élvezve a stílust és a kényelmet. Győződjön meg saját szemével, milyen tökéletesen passzolnak mindennapi megjelenéséhez!
- Termelő: SHELOVET
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Sport > Cipő SHELOVET
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: fehér , más színű , szürke
- Talpbetét anyaga: szövet
- Külső anyag: Műbőr
- Az orr: kerek
- Sarok / platform magassága: 5.5
- Kapocs: fűzött
- A sarok típusa: sarok nélkül
- További jellemzők: hiánya
- Melegítés: nem
- Testesség: G.
- Magasság: alacsony
- Domináns minta: más minta
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.