PA2

PA2 Bőr bokacsizma krokodil mintás bordó Alienore piros

A termék nem elérhető ;(

**PA2 krokodilmintás bőr magas sarkú bokacsizma bordó Alienore – piros**

Adjon egy kis luxust és egyedi stílust ruhatárába PA2 bokacsizmával. Ezt az egyedi, magas sarkú bőrcsizmát a divatos krokodilmintás, intenzív bordó árnyalat jellemzi, amely tökéletesen illeszkedik a legújabb divatirányzatokhoz.

A természetes bőrből készült csizmák a kidolgozás minőségével és a részletekre való odafigyeléssel gyönyörködnek. A cipőtakaróval ellátott szigetelés kényelmessé és melegsé teszi őket, így tökéletesek a hidegebb napokon. A masszív tömbsarok és a finom, 9,5 cm magas platform garantálja a stabilitást, miközben optikailag meghosszabbítja a lábakat.

A praktikus cipzár megkönnyíti a felhelyezést, a merevített sarok pedig kiváló lábstabilizálást biztosít. Ezenkívül a felsőrész külső oldalán található dekoratív cipzár egyedi karaktert ad.

A PA2 bokacsizma tökéletes választás azoknak a nőknek, akik értékelik a divatos megjelenést és a viselési kényelmet. 11 cm-es felső magasságának köszönhetően tökéletesen passzolnak nadrághoz és ruhához is.

Javasoljuk, hogy használja a mérettáblázatot, hogy kiválaszthassa magának a tökéletes modellt. Fedezze fel az egyedi, magas sarkú bokacsizma viselésének örömét, és adjon egy kis eleganciát stílusához!

  • További funkciók: lakkozott
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Melegítés: Igen
  • Sarok típusa: tömb
  • Felső szélesség: 10
  • Felső magasság: 11
  • Sarok/platform magasság: 9.5
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Nosek: négyzet
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Domináns minta: állati
  • Kapocs: a záron
  • Sarok magasság (cm): 9,5
  • Felső magasság (cm): 11 cm
  • Felső szélesség (cm): 10 cm
  • Szín: piros
  • Színárnyalat: bordó

Köszönjük megjegyzését.

|