Adanex Virágos papucs Adanex 21840 stout G1/2 fehér zöld sokszínű
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 1-2 munkanap
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Virágos papucs Adanex 21840 stout G1/2 fehér zöld sokszínű
Az Adanex 21840 virágpapucs tökéletes választás azoknak a nőknek, akiknek fontos a kényelem és a stílus az otthonos légkörben. A kiváló minőségű pamutból készült papucsok nem csak kényelmesek, de a puha pamut bélésének köszönhetően kellemes viselet is.
Habosított szintetikus anyagból készült modern talpuk hatékonyan nyeli el a mikrolökéseket, ami rendkívül fontos a mindennapi otthoni tevékenységek során. A 21840 papucsokat érdekes színek jellemzik - fehér, zöld és sokszínű ékezetekkel, virágmintával, amely minden bizonnyal minden otthoni ruhát feldob.
A becsúsztatható rögzítés gyorssá és kényelmessé teszi a papucsok fel- és levételét. A 2 cm-es sarokmagasság és a papucs alacsony profilja biztosítja a stabilitást és a hosszú távú viselési kényelmet. Ennek köszönhetően otthon is élvezheti a pihenést és a szabadságot.
Az Adanex 21840 papucs nem csak funkcionális kiegészítő, hanem stílusos lakberendezési darab is, amivel mindenképpen érdemes rendelkezni. A jó minőségű kidolgozást és a különféle dizájnokat kínáló papucsok tökéletes választást jelentenek otthona kényelmében eltöltött pihenésre.
- Termelő: Adanex
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucs > Cipő Adanex
- Az orr: Nincs orrdarab
- Melegítés: nem
- Domináns minta: virágok
- Külső anyag: Szövet
- Szín: fehér , zöld , más színű
- További jellemzők: hiánya
- Sarok / platform magassága: 2.0
- Magasság: alacsony
- Talpbetét anyaga: Szövet
- Kapocs: csúszik tovább , egy másik
- Talp anyaga: szintetikus
- Gyűjtemény: KeeShoes
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.