Jumex Jumex Velúr sarok piros

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a neves Jumex gyártó rendkívüli vörös velúr magassarkújait, amelyek romantikát kölcsönöznek ruhatárának. Ezek az elegáns és klasszikus pumpák bármilyen alkalomra tökéletesek, a különleges dátumoktól a nagy bulikig és ünnepségekig. Intenzív vörös színük vonzza a figyelmet és önbizalmat ad, így különlegesnek érzi magát.

A cipők gondosan minőségi velúrból készültek, amely nemcsak esztétikus megjelenést, hanem hihetetlen viselési kényelmet is biztosít. A 9,5 cm-es magassarkú optikailag meghosszabbítja a lábakat, tűsarkú formája pedig az eleganciát hangsúlyozza.

A szivattyúk nem rendelkeznek mintázattal, így tökéletesen illeszkednek bármilyen stílushoz. A sima műanyagból készült talp garantálja a stabilitást, a rácsúszott rögzítés pedig gyors felhelyezést tesz lehetővé. A cipő ökológiai bőrrel bevont belseje egész napos viseletet biztosít.

Ezek a divatos piros magassarkúk a KeeShoes kollekcióból nem csak tavaszra és nyárra, hanem őszre és télre is tökéletesek. A beépített, merevített saroknak köszönhetően a cipők is kényelmesek, kerek orrjuk pedig finom varázst ad.

Rendelje meg Jumex velúr magassarkúját az eredeti dobozában, és alkosson egyedi stílusokat, csillogó és elegáns!

  • Sarok / platform magassága: 9.5
  • További jellemzők: hiánya
  • Domináns minta: minta nélkül
  • A sarok típusa: Tű
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Az orr: Kerek
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: Ökológiai zergebőr
  • Szín: Piros
  • Kapocs: csúszik tovább , egy másik
  • Gyűjtemény: KeeShoes

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|