Sergio Todzi

Sergio Todzi Velúr naplopók rojtokkal szürke

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk a neves Sergio Todzi gyártó szürke velúr cipókat rojtokkal. Ezek az elegáns cipők tökéletes választás minden nő számára, aki ötvözni szeretné a stílust a kényelemmel.

A mokaszinok kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, ami nem csak esztétikussá, de környezetbaráttá is teszi őket. Minimalista dizájnjuk további minták nélkül tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb stílusokhoz – az alkalmitól az elegánsabbig.

A 3 cm-es sarokmagasság biztosítja a viselési kényelmet, a bebújós kialakítás pedig megkönnyíti a cipő fel- és levételét. További előnyt jelentenek a divatos rojtok, amelyek egyedi karaktert adnak a mokaszinoknak, és kiemelik modern stílusukat.

Bármilyen alkalomra tökéletesek, ezek a naplopók biztosan a ruhatárad kedvencei lesznek. Válassza a Sergio Todzit, és élvezze az egyedi cipők nyújtotta kényelmet és eleganciát!

  • Külső anyag: öko bőr
  • Talpbetét anyaga: más
  • Kapocs: felcsúsztatható
  • Domináns minta: nincs minta
  • Szín: szürke
  • Sarok/platform magasság: 3.0
  • További funkciók: hiánya

Köszönjük megjegyzését.

|