Bella Paris Bella Paris Velúr hócsizma piros

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk a Bella Paris kiváló hócsizmáját a szerkesztőségnek – egy olyan modellt, amely minden bizonnyal felkelti a figyelmet! Ez az intenzív piros színű velúr hócsizma a stílus és a kényelem tökéletes kombinációja. Kiváló minőségű ökológiai velúrbőrből készültek, elegáns megjelenésűek, ugyanakkor kényelmet biztosítanak a mindennapi viselethez.

Ezt a modellt egy bebújós rögzítés jellemzi, ami megkönnyíti a cipő fel- és levételét. A szigetelésnek köszönhetően lábai melegek és védve lesznek a hideg levegőtől, így kiváló választás a hidegebb napokra. Alacsony, 2 cm magas sarkú cipők finomságot adnak anélkül, hogy befolyásolnák a használat kényelmét.

A Bella Paris gondoskodik arról, hogy minden modell a divatos dizájnt és a funkcionalitást ötvözi. A piros havas minta nélküli csizma tökéletes kiegészítője bármilyen téli stílusnak, amely egyaránt passzol az alkalmi és elegánsabb ruhákhoz.

Válasszon műfajt, alkosson divatos megjelenést, és élvezze a Bella Paris hócsizma stílusát és kényelmét! Ne spóroljon a kényelemmel – válasszon egyedi cipőt, amely kiemeli egyéni stílusát!

  • Külső anyag: Ökológiai zergebőr
  • Talpbetét anyaga: Egyéb
  • További jellemzők: hiánya
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Magasság: alacsony
  • Melegítés: Igen
  • Szín: Piros
  • Sarok / platform magassága: 2.0

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|