PS1 PS1 Velúr Fekete Csizma Egy Posta Fekete Vannes

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk a PS1 velúr bokacsizmát a Vannes modell elegáns fekete színében, mely tökéletesen illeszkedik a legújabb trendekhez. A kiváló minőségű öko velúrból készült lábbeli a stílust és a kényelmet ötvözi. A csizma belseje kellemes tapintású cipőtakaróval van bélelve, amely a hidegebb napokon is meleget és kellemes viseletet biztosít.

A csizmák masszív, 6 cm magas sarokkal vannak felszerelve, ami nem csak az osztályt, hanem a stabilitást is növeli. A felsőrész oldalán cipzárral záródó pánt és csattal rögzíthető pánt teszi felöltésüket tiszta élvezetté. A kerek orr és a merevített sarok emellett növeli a használat kényelmét.

A divatos szabásnak köszönhetően a Vannes csizmák sokféle stílushoz tökéletesek – a hétköznapoktól az elegánsabbakig. A felső magassága 11 cm, a szélessége 11,5 cm, így különböző típusú lábakhoz illeszkednek. A méretválasztásnál érdemes megjegyezni a mérettáblázatot, mert túl magas a számozás - javasoljuk kisebb méret választását.

A masszív szintetikus talpnak köszönhetően ezek a bokacsizmák nem csak stílusosak, de tartósak is. A gyártó eredeti dobozában kínálva tökéletes ajándék lesz a divatos kiegészítők szerelmeseinek. Fektessen be a kényelembe és az eleganciába ősszel a PS1 Vannes bokacsizmával!

  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Melegítés: Igen
  • A sarok típusa: hozzászólás
  • A tengely szélessége: 11.5
  • Tengely magasság: 11
  • Sarok / platform magassága: 6
  • További jellemzők: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Talpbetét anyaga: Egyéb
  • Az orr: kerek
  • Magasság: a boka számára
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: a záron
  • sarokmagasság (cm): 6
  • Tengely magassága (cm): 11
  • Tengely szélessége (cm): 11,5 cm

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|