Sergio Leone Szivattyúk Wedge Sergio Leone PB767 Snake Black fekete

Elérhetetlen termék ;(

A Sergio Leone PB767 ékszivattyúk tökéletes választást jelentenek azoknak a nőknek, akik az eleganciát a kényelemmel szeretnék ötvözni. Kiváló minőségű eco velúrból készült megbízható fekete színben, ezek a cipők tökéletesek a különböző stílusokhoz - mindennapi és hivatalosabb alkalmakra egyaránt.

Ezeket a pumpákat puha, természetes bőr talpbetét jellemzi, amely még egész napos viselés közben is kényelmet garantál. A kerek orr finomságot ad, a 7,5 cm-es ékmagasság pedig nem csak stílusossá, de nagyon kényelmessé is teszi őket. A stabilitást kínáló ék tökéletes megoldás azoknak a nőknek, akik értékelik a kényelmet, ugyanakkor szeretnének egy kis magasságot növelni.

A Sergio Leone PB767 szivattyúk olyan divatos nők számára készült termékek, akik nem akarnak lemondani a kényelemről. Tökéletesen kiegészítik az alkalmi és elegáns ruhákat. Egyszerű, minták nélküli kialakításuknak köszönhetően könnyen kombinálhatók más gardrób elemekkel.

Minden szivattyúpár a gyártó eredeti dobozában érkezik, így ajándéknak is tökéletes. Javasoljuk, hogy tekintse meg a Sergio Leone cipők teljes kollekcióját, és gondosan válassza ki a méretet a mellékelt táblázat alapján.

Ne várj! Válasszon eleganciát és kényelmet egyben – válassza a Sergio Leone PB767 szivattyúkat.

  • További jellemzők: hiánya
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Az orr: kerek
  • A sarok típusa: rövid csizma
  • Sarok / platform magassága: 7.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Melegítés: Hiány
  • Tengely magassága (cm): 5,5
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|