Anesia Paris

Anesia Paris Stílusos papucs díszítéssel bézs

A termék nem elérhető ;(

Az Anesia Paris bézs flip-flopok az egyedi dizájn és a kényelem tökéletes kombinációja, tökéletesek a mindennapi stílushoz. Jellegzetes elemük a nagyméretű virágdísz, amely eredeti stílust ad a cipőknek, és divatos kiegészítője lesz a nyári ruháknak.

A kiváló minőségű anyagokból készült papucsok légáteresztőt és kényelmet biztosítanak, így tavaszi és nyári ruhatáradban kötelező darabok. A sima, szintetikus talp és a nyitott sarok megkönnyíti a vásárlást és tökéletes mindennapi használatra.

A papucsok bebújós rögzítéssel rendelkeznek, ami tovább növeli a használat kényelmét. Az 50%-ban velúrutánzatból és 50%-ban szövetből álló külső anyag elegáns megjelenést kölcsönöz nekik, a belsejében található ökobőr pedig lábbaráttá teszi őket.

Az 1,0 cm-es platformmagasságukkal az Anesia Paris papucsok tökéletes kiegészítői lesznek a nyári stílusoknak, egyszerre biztosítva a kényelmet és az eleganciát. A gyártó eredeti dobozába zárva remek ajándékötlet lesz minden divatrajongó számára. Válaszd az Anesia Paris papucsokat, és minden nap hangsúlyozd egyedi stílusodat!

  • Sarok típusa: nincs sarok
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: bézs
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: szövet
  • Nosek: hiányzó orr
  • További funkciók: hiánya
  • Sarok/platform magasság: 1.0
  • Domináns minta: nincs minta

Köszönjük megjegyzését.

|