Vinceza Stílusos fekete VINCEZA munkások
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 1 - 4 munkanapokon
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Stílusos fekete VINCEZA munkások
**Stílusos fekete VINCEZA dolgozók – kötelező darab ősszel és télen!**
Olyan tökéletes cipőt keresel, amely a divatos megjelenést a kényelemmel ötvözi? A stílusos fekete VINCEZA dolgozók a választ az Ön igényeire! Ezeket az egyedi csizmákat elegáns, klasszikus dizájn jellemzi, amely tökéletesen illeszkedik a legkülönbözőbb stílusokhoz, mind a mindennapi használatra, mind a hivatalosabb alkalmakra.
A kiváló minőségű ökológiai bőrből készült munkások nemcsak esztétikusak, hanem tartósak is. A változó időjárási viszonyokkal szembeni ellenállásuknak köszönhetően sikeresen viselheti őket esős napokon vagy havas reggeleken. Szőrmével bélelt, kiváló meleget biztosítanak, így ideális választás a hidegebb évszakokra.
A fekete VINCEZA bokacsizmákat magas felsőrész, fűzés és hátul egy dekoratív cipzár jellemzi, amely egyedi karaktert ad nekik. Finom, stabil 5 cm magas sarok és 2 cm-es platform garantálja az egész napos viselési kényelmet. A kerek orr és a beépített, merevített sarok további előnyök, amelyek hozzájárulnak a kényelemhez és a divatos megjelenéshez.
Ezek a taposott műanyag talpú dolgozók kiváló tapadást biztosítanak, ami jelentősen növeli a biztonságot nehéz körülmények között. Univerzális tulajdonságaiknak köszönhetően a VINCEZA dolgozói tökéletesen illeszkednek a hétköznapi stílusba, tökéletesen passzolva farmerekhez, szoknyákhoz és ruhákhoz.
Fektessen be fekete VINCEZA dolgozókba, és élvezze a divatot és a kényelmet egész szezonban! Legyen ez a bokacsizma ruhatára nélkülözhetetlen eleme, minden alkalomra tökéletes.
- Termelő: Vinceza
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Csizma > Cipők Vinceza
- A tengely szélessége: 24
- Tengely magasság: 15
- Sarok / platform magassága: 5.0
- Az orr: Kerek
- Kapocs: fűzött
- Talp anyaga: szintetikus
- A sarok típusa: Lapos sarok
- Gyűjtemény: DIVATOS CIPŐ
- Külső anyag: Egyéb
- Szín: fekete
- Talpbetét anyaga: Egyéb
- További jellemzők: hiánya
- Domináns minta: minta nélkül
- Magasság: a boka számára
- Melegítés: Igen
Köszönjük megjegyzését.