Sergio Leone Snake Print Sergio Leone cipő piros

Elérhetetlen termék ;(

Az intenzív piros színű Snake Print Sergio Leone cipő tökéletes választás azoknak a nőknek, akik az eleganciát egy kicsit merészebb stílussal szeretnék ötvözni. A különféle alkalmakra tervezett női cipők minden gardrób nélkülözhetetlen elemei lesznek.

Az ökológiai bőrből készült felsőrész egyedi állatmintával tűnik ki, amely kifejezővé teszi a cipőt. A kerek lábujjak és a csukló felett elhelyezett finom sötét csat érdekes részletek, amelyek kiemelik elegáns karakterüket. A szintetikus anyagból készült, kényelmes talp sima és kényelmes viseletet biztosít a mindennapi használat során, az alacsony 2,5 cm-es sarok pedig tökéletessé teszi a cipőt egész napra.

A cipő belseje természetes bőrből készült puha betéttel van kitöltve, amely magas viselési kényelmet garantál. A Sergio Leone cipők bebújós rögzítéssel és merevített sarokkal rendelkeznek, ami megkönnyíti a felhúzást, és biztosítja a láb biztonságát és stabilitását. Lezser és klasszikus stílusuknak köszönhetően tökéletes kiegészítői lesznek mind a hétköznapi, mind az elegánsabb ruháknak.

Legyen ezek a piros Snake Print cipők a kedvenc tavaszi és nyári modelljeid, amelyek nemcsak személyiségedet, hanem egyedi stílusodat is kiemelik. Ebben a cipőben minden lépés a kényelem és az önbizalom garanciája!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • További jellemzők: hiánya
  • Szín: Piros
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: kerek
  • Sarok / platform magassága: 2.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • A sarok típusa: lakás

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|