Vinceza

Vinceza Piros lakkozott sarok

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel a Vinceza piros lakkozott magassarkúinak egyedi varázsát, amelyek az elegancia és a stílus kvintesszenciája. Ezek a klasszikus pumpák minden nő számára kötelezőek, akik ki akarnak tűnni a tömegből. Harmonikus szabású keskeny orrral és érzéki, vékony 11 cm-es sarokkal, tökéletesen karcsúsítják a lábakat, egyedi varázst adva a sziluettnek.

A lakkozott felület vörös színe vonzza a figyelmet és önbizalmat ad, így ezekben a cipőkben minden pillanat egyedi. Tökéletesek estékre, esküvőkre vagy egyéb ünnepekre, ahol sztárnak érezheti magát.

Ezeknek a magassarkúknak az előnye nem csak a megjelenésük, hanem a viselési kényelem is a kiváló minőségű ökológiai bőrből készült talpbetétnek és a praktikus bebújós rögzítőnek köszönhetően, amely megkönnyíti és gyorsítja a cipő felhúzását. Ezenkívül a talp szintetikus anyaga minden lépésnél biztosítja a tartósságot és a stabilitást.

Hagyja, hogy ruhatára gazdag legyen ezekkel az egyedi cipőkkel, amelyek bármilyen stílust megváltoztatnak. A Vinceza piros patentos tűsarkúi a klasszikus és egy csipetnyi modernség kombinációja, amelytől egész este ragyogó leszel!

  • Sarok típusa: Pin
  • Talpbetét anyaga: Ökológiai bőr
  • További funkciók: lakkozott
  • Nosek: Mandula
  • Domináns minta: nincs minta
  • Külső anyag: más
  • Szín: piros
  • Kapocs: felcsúsztatható , más
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Sarok/platform magasság: 11.0

Köszönjük megjegyzését.

|