Goodin Goodin Nyitott lábujj pumpák ezüst szürke

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az ezüstszürke Goodin nyitott orrú pumpák eleganciáját és kényelmét. Ezek az egyedi cipők tökéletes választás ünnepségekre és esti rendezvényekre, ötvözik a klasszikus stílust a modern akcentusokkal.

A szivattyúk kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, így rendkívül stílusosak és egyben környezetbarátak is. A cipő belseje műbőr és natúrbőr kombinációja, amely hosszú ideig is kényelmes viseletet biztosít.

A 7,5 cm magas blokksarok nem csak elegáns, de stabil is, így szabadon mozoghatsz. A sima, szintetikus talp könnyedséget kölcsönöz a lépésnek, a felcsúsztatható kialakítás pedig rendkívül praktikussá teszi a pumpákat.

Az ezüst szín és a szürke ékezetek miatt ezek a pumpák tökéletesen illeszkednek a különböző stílusokhoz, mind a klasszikus, mind a hétköznapi stílusokhoz. Alkalomtól függetlenül a Goodin pumpák tökéletesen kiegészítik ruhatárát, kiemelve az eleganciát és a stílusérzetet.

Válassza a Goodin nyitott lábujj pumpákat, és érezze magát különlegesen minden ünnepségen!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: nincs orrdarab
  • A sarok típusa: hozzászólás
  • Sarok / platform magassága: 7.5
  • További jellemzők: hiánya
  • Szín: ezüst , szürke
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|