Jezzi Jezzi Női szandál dekoratív aranyvirággal aranysárga
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Jezzi Női szandál dekoratív aranyvirággal aranysárga
Női szandál Jeszi, elegáns arany színű, nagyszerű választás minden olyan nő számára, aki a kényelmet és az elegáns megjelenést akarja kombinálni. Kiváló minőségű öko -bőrből készültek, és nemcsak a tartósságot, hanem a kényelmet is biztosítják a mindennapi használat során. Egy finom, 4 cm -es magas ék stabilvá teszi ezeket a szandált, ami hosszú távú viselet esetén rendkívül fontos.
Ennek a modellnek az érdekes akcentusa egy dekoratív virág, amely minden lábbelinek különleges varázst és eleganciát ad. Az állítható övnek köszönhetően a csatban a szandál tökéletesen alkalmazkodik a láb alakjához, ami minden lépésben biztosítja a kényelmet és a bizonyosságot.
A jezzi szandálok tökéletesek mind a nyári ruhákkal, mind a nadrággal rendelkező alkalmi stílusú kombinációkban. Univerzális karakterük nagyszerű kiegészítést tesz minden szekrényhez. Ezenkívül a fém szín tökéletesen illeszkedik a jelenlegi trendekhez, lehetővé téve a divatos, fényes megjelenést.
Gondoskodunk arról, hogy ezek a szandálok nemcsak divatos kiegészítésgé váljanak, hanem kényelmes társsá válnak meleg napokban. Ne várjon, ellenőrizze a rendelkezésre álló méreteket, és rögzítse azokat a lábbeli kollekciójához! Méret kiválasztásakor ne felejtse el olvasni a méret táblázatot. Szüksége van eleganciára és kényelemre? A jezzi szandál csak neked vagy!
- Termelő: Jezzi
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Szandál > Cipő Jezzi
- sarokmagasság (cm): 4
- További jellemzők: fémes
- Gyártó kód: RMR24142-6 Zloty
- Szín: aranysárga
- A talp színe: fekete
- Talp anyaga: anyag
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: Műbőr
- Az orr: nincs orrdarab
- A sarok típusa: rövid csizma
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: csat
- Sarok / platform magassága: 4.0
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.