Sergio Todzi

Sergio Todzi Női Csizma Lakkozott Fekete Linzo Trappers

A termék nem elérhető ;(

A Sergio Todzi női bokacsizma ideális ajánlat azoknak a nőknek, akik értékelik a stílust és a kényelmet az őszi és téli stílusban. A kiváló minőségű lakkbőrből készült klasszikus csizmák nemcsak megjelenésükkel, hanem funkcionalitásukkal is elvarázsolnak.

Az oldalán cipzárral és masszív fűzővel ellátott kialakítás megkönnyíti a cipők felvehetőségét és beállítását, ami rendkívül praktikussá teszi. A fekete, lakkozott felület elegáns karaktert kölcsönöz nekik, amely tökéletesen passzol a különféle ruhákhoz.

A csizma belseje kellemes tapintású lábbelitakaróval van bélelve, amely biztosítja a viselési kényelmet és melegen tart a hidegebb napokon. Ezenkívül egy kerek orr és egy 5 cm-es lapos sarok garantálja a kényelmet minden lépésnél.

Sergio Todzi gondoskodott a megfelelő számozásról is - ne feledje, hogy a cipők kicsik, ezért javasoljuk, hogy nagyobb méretet vásároljon. Ez a bokacsizma tökéletes befektetés egy divatos és funkcionális ruhatárba a következő szezonban.

Válassza Sergio Todzit, és alkosson egyedi stílusokat, amelyek kiemelik személyiségét!

  • Sarok/platform magasság: 5
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: befűzött , zár
  • Felső magasság: 15 cm
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp színe: fekete
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Testesség: G
  • Felső magasság (cm): 15
  • További funkciók: lakkozott
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: öko bőr
  • Nosek: kerek
  • Melegítés: Igen
  • Magasság: a bokánál fogva

Köszönjük megjegyzését.

|