CheBello

Női bőr papucs a platformon Chebello 4647 fekete íj

A termék nem elérhető ;(

A női bőr papucs a platformon a Chebello 4647 Bow in Black -rel ideális javaslat azoknak a nőknek, akik értékelik az eleganciát és a kényelmet. Kiváló minőségű természetes bőrből készült, ezek a flip flopok a divatos formatervezést és a praktikusságot kombinálják, ami tökéletessé teszi őket a meleg napokhoz.

Jellemző elemük az elülső bájos íj, amely finom varázst ad nekik, és tökéletesen illeszkedik a nyári stilizációkhoz. A 3,5 cm -es magas platformnak köszönhetően a flip -flopok még hosszabb viselettel is biztosítják a kényelmet, és csúszó formájuk megkönnyíti a felhelyezést.

A Chebello 4647 flip -flopok kiváló lehetőség a napi outputokhoz, valamint különleges alkalmakkor, amikor elegánsnak és jól érezni magát. Lengyelországban készültek, és megkülönböztetik őket szilárd kézműves és a részletekre való figyelem. Van egy bőr betétük, amely befolyásolja a használat minőségét és kényelmét.

Ezek a papucsok a legjobban klasszikus - tervek nélkül, elegáns fekete színű, amelyet könnyen kombinálhat más szekrényekkel. A gyártó eredeti csomagolásában ők is nagyszerű ajándékötletek egy szeretett ember számára. Válassza a Chebello 4647 papucsot, és élvezze a divatot és a kényelmet minden nap!

  • Kapocs: Felcsúsztatható
  • Sarok típusa: Platform
  • Platform/talp (cm): 3,5
  • További funkciók: íj
  • Gyártói kód: 4647 fekete
  • Szín: fekete
  • Talp színe: fekete
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Nosek: hiányzó orr
  • Domináns minta: nincs minta
  • Sarok/platform magasság: 3.5

Köszönjük megjegyzését.

|