Női bőr ékek dekorációkkal, fekete VinceZa 66741
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 3 - 6 munkanapokon
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Női bőr ékek dekorációkkal, fekete VinceZa 66741
Bemutatjuk a női bőr papucsot, fekete Vinceeza 66741 dekorációkkal, amelyek kombinálják a divatos kialakítást és a kivételes kényelmet. A neves VinZ márka minden részletről gondoskodott, és olyan modellt kínál, amely ideális a mindennapi stilizációkhoz és különféle alkalmakkor.
Ezeknek a papucsoknak a felső része kiváló minőségű természetes bőrből készül, amely nemcsak elegáns megjelenést nyújt, hanem a termék tartósságát is. Ezenkívül ezt a modellt egy csúszókapocs jellemzi, amely jelentősen megkönnyíti a cipő felhelyezését és eltávolítását.
A Vincez 66741 szandál kényelmes 2 cm vastag platformon és 4 cm magas sarkú sarkú, ami befolyásolja a stílusos megjelenést és a használat kényelmét. A szárnyak belseje ökológiai bőrrel van párnázva, és a természetes bőrből készült betétek garantálják az örömöt, amikor viselnek.
A fekete ékek olyan univerzális választás, amely tökéletesen megy a különféle nyári stilizációkkal. További előnye a tényleges strasszok, amelyek eredetiséget és pompát adnak számukra.
A zárt vágás nyitott orrával kombinálva a szárnyakat tökéletes választássá teszi a forró napokhoz. Az ajánlott méret standard, ami megkönnyíti a helyes választást.
Elegáns, kényelmes és divatos - A Vinceeza 66741 bőr papucs kiváló választás minden nő számára, aki értékeli a stílust és a kényelmet. Mindegyik pár a gyártó eredeti csomagolásában kerül szállításra. Fedezze fel a kedvenc nyári megjelenését ma!
- Termelő: Vinceza
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucsok > Cipők Vinceza
- Kapocs: Felcsúsztatható
- Gyártói kód: Jan400A
- Szín: fekete
- Külső anyag: természetes bőr
- Nosek: hiányzó orr
- Sarok/platform magasság: 4
- További funkciók: strasszokat
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
Köszönjük megjegyzését.