Nikopol Nikopol 400 téli csizma szürke

Elérhetetlen termék ;(

**Nikopol 400 Winter Trapper Boots Grey**

Készüljön fel a téli kihívásokra az elegáns szürke árnyalatú Nikopol 400 trapper csizmával. Ezek az egyedi férfi trekking cipők a lengyel Nikopol cégtől a modern dizájnt ötvözik a funkcionalitással, így ideális választás a hideg napokra.

A teljes egészében kiváló minőségű természetes bőrből készült csizma nem csak jól mutat a száron, hanem kiváló tartósságot és viselési kényelmet is biztosít. A lábbeli gyapjú szigetelése még a leghidegebb utakon is meleget biztosít, így egész nap kényelmesen érzi magát.

A fűzős rögzítésnek és a kiegészítő cipzárnak köszönhetően a lábbeli könnyen felvehető, és tökéletesen illeszkedik a lábfejhez, biztosítva a stabilitást és a kényelmet. A magas felsőrész emellett megvédi a bokát a hidegtől és a nedvességtől, a G szélessége pedig minden lábra tökéletesen illeszkedik.

A Nikopol 400 egy olyan modell, amely tökéletesen ötvözi a divatot a sportos funkcionalitással. Akár túrázni indul, akár csak a téli stílust szeretné élvezni minden nap, ez a csizma megbízható társa lesz.

Élvezze a telet a legjobb stílusban a Nikopol 400 csizmával - olyan férfiak számára készült, akik nem félnek az időjárási körülményektől!

  • További jellemzők: hiánya
  • Külső anyag: Természetes bőr
  • Szín: szürke
  • Talpbetét anyaga: Egyéb
  • Kapocs: fűzött , zár
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Melegítés: Igen
  • Magasság: magas
  • Testesség: G.
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Modell: 400
  • Gyűjtemény: Nikopol

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|
Az ügyletet azonnal és minden probléma nélkül lebonyolították. Köszönöm és ajánlom!
|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.
|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.
|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.