Jezzi

Jezzi Mokaszinok díszítéssel egy finom sarokú öko lámpás bézs

A termék nem elérhető ;(

A Jezzi Loafers ideális javaslat azoknak a nőknek, akik minden nap értékelik a kényelmet és az eleganciát. Nagy minőségű öko velúrból készült, könnyű bézs árnyalatú, tökéletesen illeszkednek a legújabb trendekbe. Az elülső lánc formájában lévő finom dekoráció különleges varázst ad nekik, amelynek köszönhetően sokféle stílus tökéletes kiegészíthetők lehetnek.

A lekerekített lábujjak biztosítják a kényelmet, és a bőr talpbetét gondozza a lábak kényelmét, még egy hosszú kopás közben is. A 3 cm magasságú finom blokk garantálja a lépés stabilitását és könnyedségét, ami ezeket a cipőket tökéletes választássá teszi mind napi, mind különleges alkalmakkor.

A Jezzi Loafers tökéletesen keveredik az alkalmi készletekkel, ami nagyon egyetemesvé teszi őket. További előnye a beillesztett vágásuk, amely megkönnyíti a cipő felhelyezését és eltávolítását. Érdemes figyelmet fordítani a gyártó eredeti csomagolására, amely nagyszerű ajándékmegoldás.

Javasoljuk, hogy olvassa el a méretű táblázatot, amikor a megfelelő modellt választja a maximális kényelem biztosítása érdekében. Válasszon olyan jezzi loafereket, amelyek ötvözik a stílust, a kényelmet és a funkcionalitást, és minden nap divatosnak érzik magukat!

  • Kapocs: Felcsúsztatható
  • Sarok típusa: Tömb
  • Sarok magasság (cm): 3
  • További funkciók: lánc
  • Gyártói kód: ASA268-4 bézs
  • Szín: bézs
  • Kiegészítő szín: ezüst
  • Talp színe: bézs
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Nosek: kerek
  • Domináns minta: nincs minta

Köszönjük megjegyzését.

|