LU BOO Lu Boo női balerinák Fehér Espadrilles Macarena Flowers

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a nyári eleganciát a Lu Boo Macarena balettlakásokkal! Ezek a fehér virágos espadrillák minden nyári stílus tökéletes kiegészítői. A többféle divatos színnek köszönhetően biztosan találsz magadnak olyat, ami tökéletesen illeszkedik ruhatáradba.

A balettlakásokat a maximális kényelem szem előtt tartásával tervezték. Az ökológiai bőrből készült, finom talpbetét és a levegős, virágos kivitel egész nap friss érzést kölcsönöz a lábának. Az espadrill talp egyedi, nyári karaktert kölcsönöz nekik, tökéletes egy tengerparti sétához vagy egy kávézáshoz a barátokkal.

A Macarena modellt kerek orr és lapos, 2 cm magas sarok jellemzi, amely minden lépésnél kényelmet biztosít. Az áttört részletek könnyedséget adnak, és stílusos választássá teszik őket a forró napokra. A balettlaposok fel- és lehúzhatók, minimalista kialakításuk pedig megkönnyíti a különféle ruhadarabokkal való kombinálását.

Készüljön fel a nyárra Lu Boo-val, és válasszon olyan balettlakásokat, amelyek a kényelmet és a divatos megjelenést ötvözik! Nézze meg, hány szín fér el ezekből a stílusos espadrillákból a ruhatárában!

  • Tengely magassága (cm): 6
  • További jellemzők: csipkekötés
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fehér
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Az orr: kerek
  • Sarok / platform magassága: 2
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Melegítés: Hiány
  • A sarok típusa: Lakás
  • Tengely magasság: 6 cm

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|