Sergio Leone Lakkozott női mokaszinok a Sergio Leone MK757 fekete platformon
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Lakkozott női mokaszinok a Sergio Leone MK757 fekete platformon
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a lakkfekete női Sergio Leone MK757 platformcipőkkel. Ezek az egyedi cipők ideális ajánlat azoknak a nőknek, akiknek fontos a stílus és a kényelem a mindennapi használat során.
A mokaszinok kiváló minőségű ökológiai bőrből készülnek, ami nem csak esztétikussá, de környezetbaráttá is teszi őket. A fekete szín univerzális karaktert kölcsönöz nekik, amely jól használható különféle stílusokban – a hétköznapitól az elegánsabbig.
A cipő belseje szövettel bélelt, a natúr bőr talpbetét pedig garantálja a kényelmet viselése közben. A használt 3,5 cm magas platform kiváló párnázást, a 2,5 cm vastag talp pedig stabilitást ad. A mokaszinok felcsúsztathatóak, így könnyű fel- és levenni őket, a kerek orr pedig finomságot ad.
A divatos akcentusok szerelmesei számára a Sergio Leone MK757 mokaszinok finom strasszokkal rendelkeznek, amelyek egyedi stílust kölcsönöznek nekik. Tavaszra és őszre egyaránt tökéletesek, lezser dizájnjuknak köszönhetően pedig tökéletes kiegészítői lesznek a hétköznapi és formális ruháknak.
A termékre két év garancia vonatkozik, amely biztosítja a vásárlással kapcsolatos teljes elégedettséget. Ha megvásárolja ezeket a rendkívüli mokaszinokat, nemcsak egyedi stílust, hanem mindennapi viselési kényelmet is biztosít. Válassza a Sergio Leone MK757-et, és élvezze a divatot, amely ötvözi az eleganciát a kényelemmel!
- Termelő: Sergio Leone
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipő Sergio Leone
- Szín: fekete
- További jellemzők: fúvókák , lakkozva
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Külső anyag: Műbőr
- Sarok / platform magassága: 3.5
- Talp anyaga: szintetikus
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
- Az orr: kerek
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.