Corina

Corina Lakkozott balerinák íjjal piros

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel az egyedi stílust és eleganciát a lédús vörös árnyalatú patentos Corina balettlapokkal. Ezek a női cipők a modern dizájnt ötvözik a kényelemmel, így tökéletes választás a mindennapi használatra. Sekély oldalsó kivágásaik tökéletesen illeszkednek a lábfejhez, így egész nap kényelmet nyújtanak.

Ezt a modellt gondosan matt díszítéssel díszítették, és a gyönyörű masni egy bájos akcentus, kontrasztban a fényes felülettel. Ezeknek a részleteknek köszönhetően a balerinacipők nem csak divatosak, hanem nőiesek is. A 0-3 cm-es sarokmagasság biztosítja a kényelmet, a strapabíró műanyagból készült sima talp pedig megkönnyíti a járást.

A Corina egy olyan márka, amely tökéletesen ismeri a modern nők igényeit, ezért ezek a balettlakások nem csak stílusos megjelenésükkel, hanem praktikus megoldásaikkal is kitűnnek, mint például a puha épített sarok és a bebújós rögzítés. Ökológiai bőrből és szövetből készültek, ötvözik a trendeket a környezetvédelemmel.

A tavaszi-nyári KeeShoes kollekció remek lehetőség arra, hogy gardróbját klasszikus és modern lábbelikkel gazdagítsa, amelyek minden bizonnyal felkeltik a figyelmet. A vörös patentos Corina balettlakások masnival tökéletes választás azoknak a nőknek, akik minden lépésnél értékelik a divatot, a kényelmet és az eredetiséget.

  • Sarok típusa: nincs sarok
  • Szín: piros
  • Domináns minta: nincs minta
  • Talp anyaga: 1,0
  • Nosek: Kerek
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Külső anyag: öko bőr
  • Talpbetét anyaga: Szövet
  • Kapocs: felcsúsztatható , más
  • További funkciók: íj
  • Sarok/platform magasság: 1.0

Köszönjük megjegyzését.

|