Vinceza Kötve VINCEZA szandál fekete
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Kötve VINCEZA szandál fekete
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a fekete VINCEZA fűzős szandálokkal. Ezek a stílusos cipők tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a praktikumot a divatos megjelenéssel szeretnék kombinálni. A semleges színek miatt a szandálok tökéletesek a legkülönfélébb stílusokhoz, mindennapi viselethez és esti kirándulásokhoz egyaránt.
A kötés biztosítja a könnyű beállítást, amely tökéletes illeszkedést tesz lehetővé a lábfejhez, az ökológiai bőrből készült puha talpbetét pedig magas használati kényelmet garantál. A szandál 2,5 cm-es lapos sarkú, így kényelmes és stabil, tökéletes az egész napos viselethez.
A kiváló minőségű velúrutánzatból és szintetikus anyagból készült VINCEZA szandál a klasszikus dizájnt modern részlettel ötvözi. Fedezze fel, milyen egyszerűen egészítheti ki ruhatárát ezekkel az univerzális cipőkkel, amelyek tökéletesek mindennapi használatra és különleges alkalmakra egyaránt. Válassza a VINCEZA szandált és élvezze az eleganciát és a kényelmet minden helyzetben!
- Termelő: Vinceza
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Szandál > Cipő Vinceza
- További jellemzők: hiánya
- Az orr: nincs orrdarab
- A sarok típusa: lapos sarok
- Sarok / platform magassága: 2.5
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: fekete
- Talp anyaga: szintetikus
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: ökológiai velúrbőr
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: fűzött , csúszik tovább
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.