Queentina

Queentina Kötődött brókusok fekete

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a Queentina cipőkkel! Ezek az egyedi fekete cipők tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a stílust a kényelemmel szeretnék ötvözni. Kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, modern, minimalista dizájn jellemzi őket, amely tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb stílusokhoz - az alkalmitól a formálisabbig.

A cipők kényelmes, 3 cm magas sarkúak, ami biztosítja a stabilitást és a kényelmet hosszú viselés esetén is. A gondosan kiválasztott talpbetét anyaga megfelelő szellőzést és rendkívüli használati kényelmet garantál. A minták és dekorációk hiánya kiemeli univerzálisságukat, így tökéletes kiegészítője bármely ruhatárnak.

A Queentina cipő nemcsak divatos választás, hanem tudatos lépés a környezetbarátabb divat felé. Viselje őket minden nap, munkába vagy barátokkal való találkozáshoz, és élvezze a teljes stílust és kényelmet! Válassza a Queentinát, és kompromisszumok nélkül tűnjön ki.

  • Talpbetét anyaga: más
  • Domináns minta: nincs minta
  • Szín: fekete
  • További funkciók: hiánya
  • Sarok/platform magasság: 3.0
  • Külső anyag: öko bőr

Köszönjük megjegyzését.

|