Marquiz Marquiz Klasszikus espadrillák zöld

Elérhetetlen termék ;(

A zöld Marquiz espadrillák tökéletes választás minden nő számára, aki kényelmes és stílusos lábbelit keres tavaszra és nyárra. Ezek a klasszikus espadrillák az alkalmi stílust és a funkcionalitást ötvözik, tökéletesek a mindennapi stílushoz.

A kiváló minőségű velúrutánzatból készült Marquiz espadrillek kényelmet és tartósságot garantálnak. A puha, beépített sarok tökéletesen illeszkedik a lábfejhez, a kerek orr pedig nőies bájt kölcsönöz. A szintetikus anyagból készült talpa futófelülettel jó tapadást biztosít, ami különösen fontos a nyári séták során.

Ezt a modellt a sarok hiánya jellemzi (platform magassága 1,0 cm), ami rendkívül kényelmessé és tökéletessé teszi a hosszú napokhoz. A belső textilanyag és a szövetbetét szellőzést biztosít, ami ráadásul növeli a viselési kényelmet.

A Marquiz espadrillek minta nélküli lábbelik, így könnyen kombinálhatók különféle öltözékekkel. Tökéletes választás mindennapi használatra, hétköznapi nadrágokhoz és légies ruhákhoz egyaránt. Minden tavaszi-nyári ruhatárban megtalálják a helyüket.

Ezen espadrillák megvásárlásakor a gyártó eredeti csomagolását kapja meg, és a teljes tömegük csomagolással együtt mindössze 0,6 kg, ami megkönnyíti a szállításukat. Válassza a Marquiz espadrillákat, és élvezze a divatot és a kényelmet minden nap!

  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: zöld
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Az orr: kerek
  • További jellemzők: hiánya
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Sarok / platform magassága: 1.0
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|