Clowse Clowse Kényelmes velúr balerinák rózsaszín
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Clowse Kényelmes velúr balerinák rózsaszín
Fedezze fel a kényelmes, púderrózsaszín Clowse balettlakások varázsát, amelyek tökéletesen kiegészítik ruhatárát. Ezek az elegáns, ökológiai velúr bőrből készült cipők az időtlen stílust a mindennapi kényelemmel ötvözik. Az elülső finom masnival ezek a balettlakások nőies kiejtéssel örvendeztetnek meg, amely tökéletesen illeszkedik az alkalmi és a klasszikus megjelenéshez.
A Clowse balettlakások tökéletes megoldást jelentenek számos stílushoz. Tökéletesen passzolnak farmerhez, lezser karaktert adva, valamint légies nyári ruhákhoz, egy csipetnyi eleganciát adva minden alkalomhoz. A felcsúsztatható kialakításnak köszönhetően felhelyezésük gyors és kényelmes, így ideális választás a mindennapi használatra.
Ezenkívül a rendkívül alacsony sarokmagasság (0-3 cm) és a puha, beépített sarok maximális viselési kényelmet biztosít még hosszú séták során is. A talpbetét anyaga ökológiai bőr, a szintetikus talp pedig tartósságot és kényelmet garantál minden lépésnél.
Finom rózsaszín árnyalatuknak köszönhetően a Clowse balett lakások könnyen illeszkednek a tavaszi és nyári stílusokba, így minden olyan nő kedvenc modelljévé válnak, aki értékeli a stílust és a kényelmet. Ezek az elegáns cipők minden nap és különleges ünnepségek alkalmával is jól működnek, egyedi karaktert adva minden stílusnak. Ne késlekedjen – válasszon osztályt és kényelmet a Clowse balettlakásokkal még ma!
- Termelő: Clowse
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Balerina > Cipő Clowse
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: rózsaszín
- Talp anyaga: szintetikus
- Sarok / platform magassága: 1.0
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- A sarok típusa: sarok nélkül
- További jellemzők: íj
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: ökológiai velúrbőr
- Az orr: kerek
- Domináns minta: minta nélkül
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.