Bella Paris

Bella Paris Hócsizma szőrmével fekete

A termék nem elérhető ;(

Ismerje meg a Bella Paris hócsizmát fekete színben - tökéletes választás a hideg napokra! Ezeket a női bebújós cipőket elegáns megjelenés és praktikus megoldások jellemzik, amelyek a leghidegebb napokon is kényelmet nyújtanak Önnek. A környezetbarát velúr bőrből készült hócsizma nem csak stílusos, hanem környezetbarát is. A felsőt díszítő finom csillogás és bolyhos szőrme varázslatot ad.

A szigetelt belső térrel biztos lehet benne, hogy lábát védi a hidegtől. A masszív talp 2 cm magas platformmal kiváló talajszigetelést és kényelmet biztosít járás közben. A magas, 17-18 cm hosszú és 28-30 cm széles felsőrész tökéletesen illeszkedik a lábszárhoz, a beépített sarok pedig további tartást biztosít.

Ezek a Bella Paris hócsizmák tökéletesen illeszkednek a hétköznapi stílusokhoz, így nagyszerű választás a mindennapi használatra. Ennek a modellnek köszönhetően kényelmesen és divatosan fogja érezni magát, a körülményektől függetlenül. Szép gyártói csomagolásban szállítva tökéletes ajándékötlet a stílus és a kényelem szerelmeseinek.

Ne várjon – szerezzen egy kis kényelmet és eleganciát idén ősszel és télen a Bella Paris hócsizmával!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Sarok típusa: nincs sarok
  • További funkciók: hiánya
  • Talpbetét anyaga: más
  • Melegítés: Igen
  • Magasság: magas
  • Domináns minta: nincs minta
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Sarok/platform magasság: 2.0
  • Kapocs: más , felcsúsztatható
  • Felső magasság: 17-18 cm
  • Felső szélesség: 28-30 cm

Köszönjük megjegyzését.

|