Kayla Kayla Galoshes íjjal piros
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 1 - 4 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Kayla Galoshes íjjal piros
A Kayla gyártó piros Wellington csizmája masnival rendkívül stílusos választás minden nő számára, aki a divatos megjelenést a funkcionalitással szeretné ötvözni. Ezek az egyedi cipők tökéletesek a mindennapi stílushoz, nadrágokhoz és könnyű ruhákhoz egyaránt, egyedi varázst kölcsönözve minden ruhának.
A kiváló minőségű gumiból készült kucsik nem csak esztétikusak, de vízállóak is, így tökéletes megoldást jelentenek az esős napokra. Bokáig érő kialakításuk biztosítja a kényelmet és a láb nedvesség elleni védelmét. További előny a bájos masni, amely finom és nőies karaktert ad a lábbelinek.
A kucsik piros színe szemet gyönyörködtető és tökéletesen illeszkedik az őszi/téli szezonba. A taposott talp stabilitást garantál, a 2,5 cm-es lapos sarok pedig kényelmes viseletet biztosít hosszú ideig. A bebújós rögzítés megkönnyíti a cipő fel- és levételét, ami rendkívül praktikus a mindennapi használat során.
A Kayla Wellingtonok tökéletes választás különféle alkalmakra – tökéletesek mindennapi használatra, nehéz, esős napokon. Élvezze a divatot időjárástól függetlenül ezzel az egyedi Wellington csizmával!
- Termelő: Kayla
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Gumicsizma > Cipő Kayla
- További jellemzők: íj
- A talp színe: Piros
- Magasság: a boka számára
- Domináns minta: minta nélkül
- Talpbetét anyaga: Szövet
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: Piros
- Külső anyag: Gumi
- Talp anyaga: gumi
- Az orr: Kerek
- Melegítés: nem
- A tengely szélessége: 25
- Tengely magasság: 15
- Sarok / platform magassága: 2.5
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- A sarok típusa: lakás
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.