Filippo Filippo Fűzős csizma mintával fehér fekete
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Filippo Fűzős csizma mintával fehér fekete
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a Filippo bokacsizmával, amely a stílus és a funkcionalitás tökéletes kombinációja. Ez az egyedi, állatmintával díszített fekete-fehér bokacsizma minden nőt elragad majd, aki egy kis divatot szeretne varázsolni mindennapi megjelenésébe.
Kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, kényelmet és tartósságot kínálnak a mindennapi használatra. A beépített, merevített sarok- és bokamagasság (16 cm) nemcsak a stabilitást, hanem az elegáns megjelenést is biztosítja. A cipzárnak és a fűzésnek köszönhetően ez a csizma könnyen felvehető, ugyanakkor tökéletesen illeszkedik a lábfejhez.
A műanyag futófelülettel ellátott talp kiváló tapadást biztosít, így ideális választás őszi és téli napokra. A 4,5 cm magas sarok és a 2,5 cm-es platform kényelmessé teszi ezeket a csizmákat hosszú séták során is.
A szigetelés és a textil gyapjú betét használata kellemes meleget biztosít, ami felbecsülhetetlen tulajdonság a hidegebb napokon. A 20 cm-es felső szélességnek köszönhetően a csizma jól illeszkedik a vádlira.
Ezek a csizmák lezser stílusa a legújabb divatirányzatokhoz igazodik, eredeti gyártói csomagolásuk pedig tökéletes ajándék szeretteinek. Az OUTLET kategória lehetővé teszi, hogy vonzó áron vásárolja meg őket.
Összefoglalva, a Filippo bokacsizmák kötelező darabok ezen az őszön és télen, amelyek a divatos dizájnt, kényelmet és funkcionalitást ötvözik. Gazdagítsa cipőkollekcióját ezzel az egyedi modellel, és érezze magát stílusosan minden helyzetben!
- Termelő: Filippo
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Csizma > Cipő Filippo
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: fehér , fekete
- Talp anyaga: szintetikus
- Külső anyag: Műbőr
- Az orr: kerek
- A sarok típusa: lapos sarok
- A tengely szélessége: 20
- Tengely magasság: 16
- További jellemzők: hiánya
- Talpbetét anyaga: Egyéb
- Melegítés: Igen
- Magasság: a boka számára
- Sarok / platform magassága: 4.5
- Domináns minta: állat
- Kapocs: a záron , fűzött
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.