Vinceza Vinceza Fekete Patent magassarkú cipő Nireva

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az eleganciát és a stílust a lakkozott Vincez, magas szintű, félig karbitnak köszönhetően. Ezek a divatos női cipők kiváló minőségű öko -aljból készülnek, ami nemcsak vonzó megjelenést, hanem kényelmet is biztosít. A 6 cm magasságú stabil, hatalmas sarkú sarokra helyezve kiváló választás napi és különleges alkalmakkor.

A Vincez cipőt egy lekerekített orr különbözteti meg, amely finom, nőies karaktert ad nekik. Elölről van egy díszes öv, amely tovább hangsúlyozza a modern kialakításukat. A természetes bőr lágy betétje minden, a cipőben eltöltött pillanatra kényelmes lesz, és magabiztosnak és könnyedén érzi magát.

Tökéletes a tavaszi stilizációkhoz, ezeket a fekete cipőket könnyen kombinálhatja különféle ruhákkal - az elegáns ruháktól az alkalmi farmerig. Érdemes hangsúlyozni, hogy a méret kiválasztásakor érdemes javasolni egy rendelkezésre álló méretű táblázatot, amely tökéletesen illeszkedik a modellhez a lábához.

Válassza ki a lakkozott Vinceza magas sarkú cipőt, és töltse ki a szekrényt egy divatos akcentussal, amely nemcsak téged, hanem a környezetet is örömmel fogja örömmel!

  • A sarok típusa: Blokk
  • Platform/talp (cm): 1
  • További jellemzők: lakkozva , lánc
  • Szín: fekete
  • A talp színe: fekete
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: lakkozott ökológiai bőr
  • Modell: Lakkbőr magassarkú cipő
  • Az orr: kerek
  • Testesség: G.
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Sarok / platform magassága: 6
  • sarokmagasság (cm): 6
  • Tengely magassága (cm): 6
  • Gyártó kód: 58309 BK PT

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|