Goodin Goodin Fekete nők papucs, csatával a strasszokban

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a szépséget és a kényelmet a Black Women Fleaps Goodin -szal, amely ötvözi az eleganciát és a mindennapi kényelmet! Ezek az elegáns papucsok tökéletes választás azoknak a nőknek, akik kis stílust akarnak hozzáadni a nyári stilizációikhoz.

Kiváló minőségű ökológiai velúr bőrből készül, a papucs nemcsak a tartósság, hanem a könnyű gondozás is jellemzi. A nyitott tervezésnek és beillesztésnek köszönhetően egész nap viselni őket tiszta öröm lesz. Az 1,5 cm -es lapos sarok biztosítja a kényelmet és a stabilitást, ideális mindennapi sétákhoz és a barátokkal való találkozókhoz.

Ezeknek a szárnyaknak a különleges előnye a cirkonokkal díszített bilincs, amely elegáns ragyogást ad nekik. A klasszikus fekete színnek köszönhetően a papucsok könnyen megfelelhetnek a különböző stílusoknak - az alkalmi és a kifinomultabbig.

A Goodin szárnyak nemcsak kielégítik gyakorlati igényeit, hanem egy divatos akcentussal is, amely megváltoztatja a szekrényét. Egy eredeti dobozba csomagolva nagyszerű ajándékötletek egy szeretett ember számára. Ne habozzon - összpontosítson a kivételes kényelemre és a stílusra azáltal, hogy kiválasztja a Goodin Flip flop -ot!

  • A sarok típusa: Lapos sarok
  • Gyártó kód: GD-FL844
  • Szín: fekete
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Az orr: nincs orrdarab
  • További jellemzők: strassz
  • Foltszín: sokszínű
  • A talp színe: fekete
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Sarok / platform magassága: 1.5

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|