Riko Fekete férfi cipő, megkötve Riko 561 szürke
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 1-2 munkanap
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Fekete férfi cipő, megkötve Riko 561 szürke
A Riko 561 férfi fűzős fekete és szürke cipő kiváló választás azoknak a férfiaknak, akik értékelik a kényelem és az elegancia kombinációját. Ezeket a sportcipőket, amelyeket a neves lengyel Riko cég gyárt, kivételes kidolgozás jellemzi, mivel teljes egészében természetes bőrből készültek.
Az 561-es modellt egy érdekes felsőrész jellemzi, amely modern és stílusos megjelenést kölcsönöz a cipőknek, bármilyen alkalomra tökéletes - hétköznapi és hivatalosabb alkalmakra egyaránt. A bőr betétnek és külső rétegnek köszönhetően a lábbeli kiváló szellőzést biztosít, és hosszú ideig kényelmes viselet.
A fekete és a szürke árnyalatai miatt a cipők sok stílushoz passzolnak, univerzális karakterük pedig tökéletes kiegészítője bármilyen ruhatárnak. A Riko 561 cipő kiválasztásával a kényelembe, a stílusba és a minőségbe fektet be.
- Termelő: Riko
- Kapcsolódó kategóriák: Férfiak > Férfiak > Cipő > Cipők Riko
- Szín: szürke , fekete
- Talpbetét anyaga: Természetes bőr
- Külső anyag: Természetes bőr
- Domináns minta: minta nélkül
Köszönjük megjegyzését.