Filippo Fekete csizma, légy kígyóbőrrel Filippo W PAW287

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az egyedülálló Filippo W PAW287 kígyóbőr csokornyakkendős csizmát, amely tökéletesen megfelel minden modern nő igényeinek. Ez a rendkívül stílusos cipő elegáns fekete színben tökéletes választás a hideg napokra. A felsőrész kiváló minőségű anyagokból készült, ami nem csak a tartósságot, hanem a rendkívüli használati kényelmet is biztosítja.

A Filippo csizmákat szigetelt bélés jellemzi, amely hatékonyan védi a lábat a hidegtől, a csúszásmentes talp pedig stabilitást garantál különféle felületeken. A magas boka modellnek és a praktikus cipzárnak köszönhetően a cipő fel- és levétele gyors és problémamentes.

További előnye az alacsony, 5,5 cm-es sarok, amely kényelmessé teszi a mindennapi viseletet, ugyanakkor könnyedséget ad minden stílusnak. A minimalista dizájn rendkívül univerzálissá teszi ezeket a csizmákat – könnyedén kombinálhatod hétköznapi és elegáns ruhákkal is.

A Filippo W PAW287 kígyóbőr bokacsizma csokornyakkendővel minden gardrób kötelező darabja. Olyan kényelmet, stílust és minőséget válasszon, amely minden helyzetben magabiztosnak és divatosnak érzi magát. Kényelmes, praktikus és lélekkel - ez a bokacsizma biztosan a kedvenc ruhaeleme lesz!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: Műbőr
  • Modell: Csizma légy kígyóbőrrel Filippo W PAW287
  • Az orr: kerek
  • Melegítés: Igen
  • Sarok / platform magassága: 5.5
  • További jellemzők: hiánya
  • Talpbetét anyaga: Egyéb
  • A sarok típusa: Blokk
  • Magasság: a boka számára
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: a záron

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|