Sergio Leone Fekete csizma a magas sarkú Sergio Leone BT620

Elérhetetlen termék ;(

**Sergio Leone BT620 fekete magassarkú bokacsizma**

A Sergio Leone márka lenyűgöző, magas sarkú bokacsizmája kötelező darab az őszi és téli ruhatáradban. Kiváló minőségű anyagból készültek, nem csak stílusos megjelenést, de viselési kényelmet is biztosítanak. A csizmák belsejét szigetelő, finom szőrzet kellemes tapintásúvá teszi, és tökéletes a hidegebb napokra.

Ez az alacsony sarkú slip-on csizma minden bizonnyal vonzó lesz minden olyan nő számára, aki értékeli a kényelmet és az eleganciát. A rugalmas anyagnak köszönhetően a felsőrész tökéletesen illeszkedik a lábszárhoz, ami nemcsak kényelmet, hanem stabilitást is garantál járás közben.

Sergio Leone minden részletre odafigyelt, és a fekete színnek köszönhetően a csizmák sok stílushoz passzolnak. Az alkalomtól függetlenül ezek a bokacsizmák jól használhatók mindennapi és formálisabb ruhákban is. Az 5,5 cm-es sarokmagasság és a 11 cm-es felső magasság biztosítja a megfelelő sziluettet, a kerek orr pedig finomságot ad.

A méretválasztásnál érdemes a mérettáblázatot figyelembe venni, a 11,5 cm-es felső szélesség pedig különféle típusú lábakra teszi alkalmassá a csizmát.

A Sergio Leone BT620 magassarkú bokacsizma tökéletes választás minden nő számára, aki divatosnak és kényelmesnek akarja érezni magát. Csatlakozzon az elégedett vásárlók csoportjához, és fektessen be ebbe az egyedülálló cipőbe!

**Műszaki adatok:**

- Felső magasság: 11 cm

- Sarok magassága: 5,5 cm

- Külső anyag: szövet

- Szigetelés: szőrme

- Kapocs: felcsúsztatható

- Súly: 1,2 kg csomagolással

- Származási ország: Kína

Tökéletes az őszi/téli szezonra, ez a bokacsizma biztosan a kedvenc kiegészítőd lesz!

  • Tengely magassága (cm): 11 cm
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: szövet
  • Melegítés: Igen
  • A sarok típusa: hozzászólás
  • A tengely szélessége: 11.5
  • Sarok / platform magassága: 5.5
  • Tengely magasság: 11
  • További jellemzők: hiánya
  • Talpbetét anyaga: Egyéb
  • Az orr: kerek
  • Magasság: a boka számára
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • sarokmagasság (cm): 5,5 cm
  • Tengely szélessége (cm): 11,5 cm

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|