Sergio Leone

Fehér és ezüst cipők bőrcsapokkal Sergio Leone

A termék nem elérhető ;(

A Sergio Leone PIN -es fehér és ezüst cipők valódi élvezet minden divat szerelmeseinek. Ezek az elegáns sportcipők ötvözik a stílust, a kényelmet és a legmagasabb szintű kivitelezést, rendkívüli élményeket biztosítva használat során.

Természetes bőrből készült, a cipők nemcsak a megjelenésükkel örülnek, hanem garantálják a tartósságot évekig. Az eredeti, többszörösen kialakított kialakítás tökéletesen illeszkedik a jelenlegi trendekbe, és hozzáadja a karaktert bármilyen stilizációhoz. A kerek orr és egy puha, épített sarok biztosítja a kényelmet és a mozgás szabadságát, ami napi tökéletes választássá teszi őket.

A cipők 4 cm -es magas platformon vannak felszerelve, amely növeli a cipő divatértékét, és kiváló párnázást is kínál. A műanyagból készült futófelületű talp ellenáll a kopásnak, ami mindennapi használatban dolgozik. Ezenkívül a természetes bőrbetét megfelelő szellőztetést biztosít, biztosítva a lábak kényelmét a nap folyamán.

A reteszelés rögzítése lehetővé teszi, hogy tökéletesen illeszkedjen a cipőknek az egyéni igényekhez, míg a gyártó eredeti csomagolása nagyszerű ajándékötletet készít egy szeretett ember számára.

Ha ezeket a Sergio Leone -tól ezeket az alacsony cipőket választja, akkor nemcsak divatos kiegészítést, hanem kényelmet és minőséget is kap. Hagyja, hogy ezek az egyedi cipők váljanak a szekrény kedvenc elemévé, amelyet sok évszakban büszkén viselnek!

  • Sarok típusa: Platform
  • Gyártói kód: SP-110
  • Szín: fehér
  • Kiegészítő szín: ezüst
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Nosek: kerek
  • Sarok/platform magasság: 4.0
  • Kapocs: befűzött
  • Magasság: alacsony

Köszönjük megjegyzését.

|