Anesia Paris Anesia Paris Elegáns bebújós cipő fekete

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet az elegáns Anesia Paris bebújós cipőkkel, klasszikus fekete színben. Ezeket az egyedi cipőket egy modern nőnek tervezték, aki értékeli a stílust és a mindennapi kényelmet.

Kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, rendkívül ízlésesek és környezetbarátak. Felcsúsztatható kialakításuk lehetővé teszi a gyors fel- és levételt, így ideális választás a mindennapi formázáshoz. A kerek orr finomságot ad, az alacsony, 3 cm-es sarok pedig egész napos kényelmet biztosít, így élvezheti minden lépését.

Az Anesia Paris cipő tökéletes választás azoknak a nőknek, akik divatos és univerzális cipőket keresnek. Minimalista kialakításuknak köszönhetően számos stílushoz passzolnak – az elegánstól a hétköznapiig. Gazdagítsa cipőkollekcióját ezekkel az időtlen cipőkkel, amelyek klasszikus elegáns és modern kényelmet adnak ruhatárának.

  • Külső anyag: Műbőr
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Az orr: Kerek
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Szín: fekete
  • További jellemzők: hiánya
  • Sarok / platform magassága: 3.0

Köszönjük megjegyzését.

|