Sergio Leone

Ékcipő Sergio Leone 225 olajbogyó fekete zöld

A termék nem elérhető ;(

Az olíva színű Sergio Leone 225 ékcipő ideális választás azoknak a nőknek, akik mindennap értékelik az eleganciát és a stílust. A kiváló minőségű eco-vele bőrből készült divatos cipő nem csak szemet gyönyörködtető, de rendkívül kényelmes is. A cipő belső része bőrbetéttel van ellátva, amely egész napos kényelmet biztosít.

A 4,5 cm magas ék elegánsabbá teszi a lábbelit, miközben praktikus megoldás marad minden alkalomra. Univerzális kialakításuknak köszönhetően a Sergio Leone cipők tökéletesen illeszkednek a formális és a sportstílusokhoz, eleganciát kölcsönözve nekik.

Az időtlen olíva színben kapható cipők tökéletes kiegészítői lesznek minden ruhatárnak. A kerek orr és a bebújós zárás biztosítja a könnyű felhelyezést és a lábhoz való illeszkedést. Kortól függetlenül minden nő értékelni fogja a 225 modell eleganciáját és divatos karakterét.

A Sergio Leone cipők nemcsak lábbelik, hanem minden stílusos nő számára kötelező darabok, akik a divaton keresztül szeretnék kifejezni magukat. A gyártó eredeti dobozába csomagolva kiváló választás ajándéknak vagy a mindennapi formázás egyedi kiegészítőjeként. Válasszon kényelmet és eleganciát minden lépésnél a Sergio Leone cipőkkel!

  • További funkciók: hiánya
  • Gyártói kód: BM68988
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete , zöld
  • Talp színe: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: Természetes bőr
  • Külső anyag: Ökológiai velúr bőr
  • Modell: 225
  • Nosek: Kerek
  • Testesség: G
  • Sarok/platform magasság: 4.5
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: más , felcsúsztatható

Köszönjük megjegyzését.

|