Bona Bona Divatos papucs szőrmével fehér

Elérhetetlen termék ;(

**Divatos Bona papucsok szőrmével - fehér**

A tavasz és a nyár a tökéletes időszak a kényelmes és stílusos lábbelik viselésére, a fehér szőrű Bona papucsok pedig a tökéletes választás minden nyári napra.

Ezeket az alkalmi papucsokat minimalista dizájnjuk jellemzi, amely egy vízszintes pántból áll, amely tökéletesen tartja a lábfejet, ugyanakkor könnyedséget kölcsönöz az egész stílusnak. Ezenkívül a finom fehér szőrme luxust és eredetiséget kölcsönöz a mindennapi ruháknak.

A papucsok stabil, 2 centiméteres, szintetikus anyagból készült fekete platformra vannak felszerelve, amely a taposott talpnak köszönhetően biztosítja a viselési kényelmet és a jó tapadást. A puha talpbetét garantálja a kényelmet még egy hosszú nap során is, a nyitott sarok pedig megkönnyíti a cipő fel- és levételét.

A Bona papucsok nem csak praktikusak, de divatosak is – tökéletesek mindennapi sétákhoz, vásárláshoz vagy a teraszon való pihenéshez. Nyári ruhákhoz és rövidnadrágokhoz vagy nadrágokhoz egyaránt passzolnak. Minta nélkül és klasszikus stílusban ezek a papucsok minden nyári stílushoz jól illeszkednek.

A gyártó elegáns eredeti csomagolásában kaphatóak, ajándék ötletnek is kiválóak lesznek. Válasszon kényelmet és stílust a Bona papucsokkal, amelyek minden bizonnyal kiemelik nyári megjelenését!

  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fehér
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: Műanyag
  • Külső anyag: szövet
  • Az orr: nincs orrdarab
  • Melegítés: nem
  • Sarok / platform magassága: 2.0
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • További jellemzők: hiánya
  • Magasság: alacsony
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|
|