Demar Demar gumicsizma zokni - 20% piros szürke kék fekete fehér

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk a lengyel Demar cég zoknikútjait, modellmodellt. 0039, vonzó színekben kapható: piros, szürke, kék, fekete és fehér. Ezek a kiváló minőségű esőcsizmák szintetikus gumi anyagból készültek, ami nemcsak a tartósságot, hanem a viselési kényelmet is biztosítja.

A wellingtonokat szintetikus szigetelés jellemzi, melynek nagy előnye, hogy levehető, ami lehetővé teszi a könnyű tisztítást és a lábbeli időjárási viszonyokhoz való igazítását. A legfiatalabbakat szem előtt tartva ezt a modellt érdekes felsőrész és merev sarok jellemzi, amely további támasztást nyújt a lábnak.

A Demar Wellington csizma tökéletes lábbeli mindennapi használatra, tökéletes esős napokon és intenzív szabadtéri tevékenységekhez egyaránt. A vonzó árnak köszönhetően nagyszerű lehetőség, hogy kényelmes és stílusos Wellington csizmát biztosítsanak gyermekeinek.

Ne késlekedj! Válassza gyermeke számára a Demar kutakat, és élvezze használatuk kényelmét sokáig!

  • Szín: Piros , szürke , kék , fekete , fehér

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.
|
A leírtaknak megfelelő áru, gyors szállítás, remek kapcsolat. AJÁNLOM!!!!