CheBello Bőr munkás bokacsizma cipzárral CheBello 4553 bézs

Elérhetetlen termék ;(

** Bőrcsizma munkavállalók csapokkal a Chebello 4553 bézs zárhoz **

Fedezze fel az egyedi stílust és a kényelmet a Chebello 4553 csizmával! Ezek az elegáns munkavállalók, amelyek kiváló minőségű természetes bőrből készültek, gyönyörű bézs árnyalatúak, tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a divatot és a kényelmet akarják ötvözni a mindennapi stílusban.

A 4 cm -es lapos csizmák kiváló stabilitást és kényelmet nyújtanak egész nap, az alkalmatól függetlenül. A modellt egy sokoldalú kötés jellemzi - mindkettő fűző és cipzár, amely lehetővé teszi, hogy gyorsan felhelyezze és könnyen illeszkedjen a lábhoz. További vonzerő a kötésbe helyezve, amely a cipőnek eredeti karaktert ad a cipőnek.

A csizma belsejét szigetelt betéttel felszerelték egy lábbeli takaróval, ami még hűvösebb napokon is tökéletessé teszi őket. A felső 17,5 cm magas és 10 cm szélesség tökéletesen becsomagolja a kocka, és a kerek orr kényelmet nyújt az ujjak számára.

A Chebello 4553 modell különféle méretben kapható, tehát vásárlás előtt érdemes konzultálni a méret asztalával, hogy tökéletesen illeszkedjen a cipőhez a lábához. Lengyelországban gyártott ezeknek az elegáns csizmáknak minden szekrényben kell lennie.

Adjon hozzá egy csipetnyi osztályt és modernitást a lábbeli gyűjteményéhez a Chebello 4553 csizmával - ideális az év minden évszakához és minden lehetőséghez!

  • Tengely szélessége (cm): 10
  • Tengely magassága (cm): 17,5
  • További jellemzők: hiánya
  • Gyártó kód: 4553 BÉZS
  • Szín: bézs
  • A talp színe: bézs
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Modell: Díszekkel megkötött munkások
  • Az orr: kerek
  • Melegítés: Igen
  • A sarok típusa: lapos sarok
  • Magasság: a boka számára
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: a záron , fűzött
  • sarokmagasság (cm): 4
  • Sarok / platform magassága: 4

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|