Lewski Bőr lapos, elegáns papucs egy íj Lewski 3572 fekete

Elérhetetlen termék ;(

Bőr lapos, elegáns papucs, fekete 3572 íj, tökéletes javaslat azoknak a nőknek, akik a kényelmet az egyedi stílussal szeretik kombinálni. Természetes bőrből készültek, ezek a szárnyak nemcsak kényelmet, hanem tartósságot és eleganciát is viselnek. Az 1 cm -es magasságú, lapos sarok teszi a tökéletes választást hosszú, nyári napokra, miközben biztosítja a stabilitást és a kényelmet.

A flip -flopok varázsa hangsúlyozza a felső és stílusos íjat, amely nőies karaktert ad nekik. Ezek az elegáns flip -flopok megegyeznek a könnyű ruhákkal és az alkalmi stílusokkal, így minden szekrény univerzális elemévé válnak.

A beillesztésnek köszönhetően rendkívül egyszerű és kényelmes a szárnyak felállítása és leválasztása. Van egy bőr betétük, amely tovább növeli a kényelmet. A Lewski 3572 papucsot Lengyelországban gyártották, és klasszikus fekete színük tökéletesen harmonizálódik egy barna műanyag talppal.

A méret megválasztásakor a Size Táblázat használata, hogy tökéletesen illeszkedjen a flip -flop -okhoz a lábához. Fektessen be a nyár eleganciájába és kényelmébe Lewski szárnyakkal - a lábad hálás lesz neked!

  • Kapocs: Csúszik tovább
  • sarokmagasság (cm): 1
  • További jellemzők: íj
  • Gyártó kód: 3572 fekete kristály
  • Szín: fekete
  • A talp színe: Barna
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Az orr: nincs orrdarab
  • A sarok típusa: lapos sarok
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Sarok / platform magassága: 1.0

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|