Goodin Goodin Bőr kék láncolók lánccal a peronon
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 3 - 6 munkanapok
 - Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
 - Visszatérítési garancia
 
Lásd még
Részletek: Goodin Bőr kék láncolók lánccal a peronon
Fedezze fel az egyedi kék bőr goodin loafereket, amelyek ötvözik a mindennapi használat eleganciáját és kényelmét. Ezek az elegáns női cipők tökéletes választás azoknak a nőknek, akik minden lépésben értékelik a divatos megjelenést és a kényelmet. Kiváló minőségű természetes bőrből készült, kívülről és belülről egyaránt, kiváló lélegzőképességet és kényelmet biztosítva.
A Goodin Loafer -t egy csúszókapocs különbözteti meg, ami rendkívül egyszerűvé teszi őket, hogy megvásárolhassák és felhelyezzék őket. Az épített sarok és a kerek orr olyan elemek, amelyek garantálják a kényelmet, és nyitott kialakításuk frissességet és könnyedséget biztosít. A 3 cm -es platform magassága miatt ezek az elegáns cipők tökéletesek a város körüli hosszú sétákhoz, miközben elegáns megjelenést kínálnak.
Az egyedi kék szín tökéletesen illeszkedik az aktuális trendekhez, és a lánc hozzáadása a cipőnek egyedi karaktert, szemgátolást és egy kis eleganciát ad. Ez egy ideális javaslat azoknak a nőknek, akik klasszikus és ugyanakkor alkalmi modelleket keresnek, amelyek tökéletesek lesznek a napi szintre.
A Goodin Loafers nemcsak minden szekrény divatos kiegészítése, hanem kiváló beruházás a kényelembe és a minőségbe. A bőr talpbetétnek köszönhetően, amely megfelelő párnázást biztosít, minden lépés valódi öröm lesz. Rendeljen még ma, és nézze meg, mennyit képes ezek az egyedi cipők!
- Termelő: Goodin
 - Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipő Goodin
 
- A sarok típusa: Felület
 - Gyártó kód: GD-XF-93BL
 - Szín: kék
 - Talpbetét anyaga: természetes bőr
 - Külső anyag: természetes bőr
 - Az orr: kerek
 - Sarok / platform magassága: 3
 - További jellemzők: csipkekötés , lánc
 
                                        
                                            
                                        
                                            
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.