Bugatti Bőr férfi csizma fekete Bugatti KK153008
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Bőr férfi csizma fekete Bugatti KK153008
Az elegancia és a kényelem tökéletes kombinációja, amelyet a Bugatti KK153008 fekete bőr férfi csizmában talál. A legjobb minőségű természetes bőrből készült cipők nemcsak kivételesen stílusosnak tűnnek, hanem minden lépésnél kényelmet is biztosítanak.
A gyártó Bugatti a kifinomult stílus és megbízhatóság szinonimája, ami tökéletesen tükröződik a férficipőkben, amelyeket remek szabásuk miatt néha csizmának is neveznek, ami eleganciával és masszívsággal társul. A klasszikus megoldásokat értékelő férfiak számára készült Bugatti cipők intenzív fekete színben kaphatók, amely számos stílushoz tökéletesen passzol – a hétköznapi, hétköznapi ruháktól a merészebb formális ruhákig.
Az egyedi cipőtakaró bélés és a természetes bőr talpbetét garantálja a kényelmet és a környezet higiéniáját a cipő belsejében, megfelelő szellőzést biztosítva a lábnak. Ráadásul a mindössze 1 cm-es talpvastagság támogatja a láb természetes mozgását anélkül, hogy szükségtelen súllyal terhelné meg, a szabványos méret pedig megkönnyíti a tökéletes illeszkedés kiválasztását.
Ez a modell nem rendelkezik klasszikus sarokkal, ami előnyt jelent a lapos cipőket kedvelő férfiak számára. A sarok magassága szimbolikusan 3 centiméter, stabil és tapadó talpra helyezve, ami tovább növeli a használat kényelmét. A csizmák egyszerű kialakításúak, felesleges minták nélkül, ami még inkább egyetemessé teszi.
A csizmák funkcionális cipzárral és fűzési lehetőséggel vannak felszerelve, ami növeli a beállítást és a beállítást az egyes felhasználók egyéni igényeihez. A bokavágás védelmet nyújt a hidegebb napok ellen, bár a szigetelés hiánya a modellben lehetővé teszi a cipők viselését elsősorban az átmeneti időszakban és a kissé melegebb télen, enyhébb hőmérséklet esetén.
A Bugatti KK153008 cipő olyan modern férfiak számára készült, akik az eleganciát és a maximális kényelemet keresik. Mindegyik pár vadonatúj, eredeti, a gyártó eredeti dobozába csomagolva, két év garancia vonatkozik rá, ami további előny és bizalom a márkában.
- Termelő: Bugatti
- Kapcsolódó kategóriák: Férfiak > Férfiak > Zsákmányt > Cipő Bugatti
- Külső anyag: természetes bőr
- Modell: Bőr férfi Bugatti csizma
- Testesség: G.
- Sarok / platform magassága: 3
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: a záron , fűzött
- További jellemzők: hiánya
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: fekete
- Talpbetét anyaga: szövet
- Melegítés: nem
 
                                         
                                             
                                         
                                             
                     
                     
                     
                    
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.