Filippo Filippo Bőr cipők piros

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a rendkívüli kényelmet és stílust a Filippo piros bőrcipőkkel! Ezek az elegáns cipők tökéletes választás azoknak a nőknek, akik értékelik a kényelmet és a divatos megjelenést minden nap. Teljesen természetes bőrből készültek, nem csak a kiváló minőséget, hanem a tartósságot is garantálják, amely a legigényesebb feltételeknek is megfelel.

A mélyvörös tónusú mokaszinok tökéletesen kiegészítik az alkalmi stílusokat, karakteressé téve őket. A kerek orrnak és a puha, beépített saroknak köszönhetően a cipő kényelmet nyújt a mindennapi tevékenységek során.

Sarok nélkül, 3 cm-es platformmagassággal ezek a naplopók könnyűek és könnyen viselhetők. A felcsúsztatható rögzítés még egyszerűbbé teszi a felhelyezést, a természetes bőrből készült külső anyag pedig megfelelő szellőzést biztosít, tavaszra-nyáron tökéletes.

A futófelülettel ellátott műanyag talp nemcsak stílust ad, hanem stabilitást és kényelmet is garantál járás közben. A Red Filippo mokaszinok egy olyan ajánlat, amely ötvözi a kényelmet és az eleganciát, tökéletes mindennapi használatra.

Rendelje meg mokaszinjait a gyártó eredeti dobozában, és élvezze a divatos megjelenést egész szezonban!

  • Sarok / platform magassága: 3.0
  • Az orr: Kerek
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Talpbetét anyaga: Természetes bőr
  • Kapocs: csúszik tovább , egy másik
  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Külső anyag: Természetes bőr
  • Szín: Piros
  • További jellemzők: hiánya
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|