Filippo Bőr cipő Filippo DP3622 / 22 Bk fekete
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Bőr cipő Filippo DP3622 / 22 Bk fekete
A Filippo DP3622/22 Bk fekete bőr cipő tökéletes választás a dinamikus nők számára, akik értékelik a kényelmet és a stílust a mindennapi használat során. Ezek az elegáns cipők a KeeShoes kollekcióból származnak, melyet modern dizájnjuk és univerzális használatuk hangsúlyoz.
A külső és belső természetes bőrből készült cipő kiváló szellőzést és egész napos viselési kényelmet biztosít. Kerek lábujj és lapos sarka tökéletessé teszi hosszú sétákhoz, munkához vagy baráti találkozókhoz. A 6 cm-es felső magasság a szintetikus talppal kombinálva stabilitást és megfelelő tartást garantál a lábnak.
A bebújós rögzítésnek köszönhetően a cipő fel- és levétele rendkívül egyszerű és kényelmes. Ezt a modellt G szélesség is jellemzi, így különféle lábtípusokhoz alkalmas. Ezenkívül a 2 cm-es platformmagasságnak köszönhetően élvezheti a kényelmes emelkedést a stabilitás elvesztése nélkül.
A Filippo DP3622/22 Bk cipő a gyártó elegáns csomagolásában kapható, ami egyben ideális ajándékötlet is. Könnyen kombinálhatók különféle stílusokkal, így a gardrób univerzális elemévé válnak. Hozza létre egyedi stílusát ezekkel a divatos cipőkkel, és élvezze az általuk kínált kényelmet.
Ne hagyja ki a lehetőséget! Ha ma Filippo bőrcipőt vásárol, 20% kedvezményt kap a második termék árából. Válassz minőséget, stílust és kényelmet egyben!
- Termelő: Filippo
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Cipő > Cipő Filippo
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Talp anyaga: szintetikus
- Az orr: kerek
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- Melegítés: nem
- A sarok típusa: lapos sarok
- Tengely magasság: 6 cm
- További jellemzők: hiánya
- Szín: fekete
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
- Külső anyag: természetes bőr
- Testesség: G.
- Sarok / platform magassága: 3
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.