Filippo

Bőr cipő Filippo DP3510 / 22 Wh fehér

A termék nem elérhető ;(

A Filippo DP3510/22 Wh fehér bőrcipő kiváló választás azoknak a nőknek, akik elegáns és kényelmes mindennapi lábbelit keresnek. A kiváló minőségű természetes bőrből készült cipők ötvözik az esztétikát és a funkcionalitást, így tökéletesek a különböző stílusokhoz.

A kerek orr és az orr finom mandulaforma finom, klasszikus karaktert ad nekik. A 2,5 cm-es lapos sarok megtámasztásával a cipők kényelmes viseletet biztosítanak hosszú viselés esetén is. A 6 cm-es felső magasság és a műanyag talp stílusossá és praktikussá teszi a modellt.

A bőr bélésnek és talpbetétnek köszönhetően a felhasználók nem csak a divatos megjelenést, hanem a kényelmet is élvezhetik egész nap. A cipő felbújós, így könnyen fel- és levehető. Az univerzális mintájú fehér lábbelik tökéletesen passzolnak a különféle ruhákhoz, a hétköznapitól az elegánsabb stílusig.

Azoknak, akik értékelik a vonzó akciókat, a gyártó jelenleg kedvezményes kódot kínál, aminek köszönhetően a második terméknél -20% kedvezményben részesülhet. Ne hagyja ki a lehetőséget, és gazdagítsa ruhatárát ezekkel az elegáns Filippo bőrcipőkkel!

Fektessen be a divatba, a kényelembe és a stílusba – válassza a Filippo DP3510/22 Wh cipőt!

  • Nosek: kerek
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: más , felcsúsztatható
  • Melegítés: NEM
  • Felső magasság: 6
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • További funkciók: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fehér
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Testesség: G
  • Sarok/platform magasság: 2.5

Köszönjük megjegyzését.

|